Умови публікації

В науково-практичному журналі «Вісник стоматології» публікуються теоретичні та оглядові статті, які відображають важливі досягнення науки, підсумки завершених оригінальних клінічних і експериментальних досліджень, основні результати дисертаційних робіт, а також матеріали меморіального характеру.

Для опублікування статті у науковому фаховому журналі «Інновації в стоматології» необхідно:

▶ Заповнити довідку про автора за посиланням;

▶ На електронну адресу info@innovacii.od.ua надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Усі статті, рекомендовані редколегією до публікації, розміщуються у журналі на платній основі. Оплата здійснюється тільки після отримання автором(ами) підтвердження від редактора рішення редакційної колегії про прийом статті до публікації. Редакція журналу здійснює анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail info@innovacii.od.ua.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевченко_І.І._стаття, Шевченко_І.І._коротке повідомлення, Шевченко_І.І._огляд, Шевченко_І.І._квитанція.